Szanowni Państwo, Drodzy OCR-owcy, Kochane Kidsy!

Od miesięcy trwały przygotowania do otwarcia Kooźni – nowego, kompleksowego studio treningowego w Warszawie, wyposażonego w zaawansowany sprzęt pod treningi OCR.
Wypełnionego drążkami, ringami  i przeszkodami, ale także zajawką, pasją i dobrą atmosferą.
Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie trening będzie przyjemnością, gdzie królował będzie wzajemny szacunek, chęć wsparcia i pomocy. Gdzie liczy się człowiek i jego samopoczucie. Gdzie wykuwamy nie tylko mięśnie, ale też silne charaktery. 
I stworzyliśmy!

I… czekamy.
Czekamy na otwarcie, które na razie jest odgórnie wstrzymane. Jednak czas kwarantanny to wyjątkowy okres, w którym musimy wykazać się odpowiedzialnością za siebie i swoich bliskich – pod akcją #zostańwdomu podpisuje się cały nasz zespół.

Wiemy jednak, że czasy są ciężkie – Ci z Was, którzy wychowują swoje pociechy, na pewno coś o tym wiedzą. Nauczyciele tylko wysyłają zdalnie lekcje, planszówki i gry komputerowe już nie cieszą, a rodzicom po paru tygodniach siedzenia pociech w domu wyczerpały się wszelkie zapasy kreatywności i domowych atrakcji. Co może więc robić nasze pokolenie przyszłej elity w domu, kiedy nogi (i umysł!) same rwą do aktywności?

Odpowiedź jest prosta – zdać się na nas!
Skoro nie możemy być w Wami fizycznie – przygotowaliśmy coś dla Was. Dla wszystkich KIDSÓW z całej Polski!
Zapraszamy wszystkie dzieci ze świata OCR  do wzięcia udziała w naszej
Wirtualnej Grze „LOCKDOWN”!

Gra ma na celu zapewnienie rozrywki dzieciakom wkręconym w świat OCRów, stęsknionym za wspólnymi wyjazdami z rodzicami na treningi i biegi. Polegać będzie nie tylko na wykonywaniu challange’y, ale także na rozwiązywaniu zagadek, łamigłówek i wyzwań związanych z naszym przeszkodowym światem!

Bo wprawdzie wszystkie biegi zostały obwołane, jednak… my i tak na nie ‘wyruszymy’!
Stworzyliśmy naszą grę w formie mapy, po której będzie wędrować, odwiedzając biegi, z którymi musieliśmy się chwilowo pożegnać!
Punktami na naszej grze będą miasta, w których zazwyczaj odbywało się dane eventy – jak np. Biegun w Gdyni, Barbarian Race – w Wiśle itp. Biegi typu Runmageddon, które organizowane są w różnych lokalizacjach przypisaliśmy do miejsc, w których akurat miały się odbyć wiosenne eventy i zostały odwołane, lub tam, gdzie coś je z nimi łączy.
Odwiedźmy nasze ukochane biegi, pomimo nakazu pozostania w domu!

Gra ma na celu wsparcie biegów, których kolejne eventy są odwoływane – jesteśmy z Wami, Drodzy Organizatorzy, i czekamy na Was!

Każda chętna osoba może dołączyć do naszej gry!
Co więcej – gra jest całkowicie bezpłatna!

Wystarczy przejść do google maps, gdzie na mapę naniesione są nasze punkty. Czekają tam na Was zadania, do wykonania których nie będziecie potrzebować wyjścia z domu – będziecie jednak musieli wykazać się wiedzą, kreatywnością i spostrzegawczością! Odpowiedzi na przedstawione tam zagadki będziecie musieli wpisać w pobranym formularzu i przesłać go do nas po wypełnieniu całości.

Zadania nie mają ustalonej kolejności, możecie je realizować dowolnie i według preferencji dopasowywać sobie do planów na dany dzień.

Wśród otrzymanych zgłoszeń wybierzemy elitarne podium, którego otrzyma od nas 3 nagrody niespodzianki (oczywiście wszystkie paczki – starannie zapakowane z zachowaniem wszelkich środków higieny i bezpieczeństwa – prześlemy kurierem)

Pamiętajcie jednak, że nie o wygraną tu chodzi – gra ma być przedmiotem aktywnego i kreatywnego spędzenia czasu!


ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Mapa z zadaniami:
(kliknij na mapę, aby ją otworzyć)

Poniższe załączniki zawierają:

  • Karta zgłoszeń – w nią wpisujemy swoje rozwiązania zadań,
    i wraz z wypełnioną „Mapą do zadań” przesyłamy na maila
  • Mapa do zadań  – konturowa mapa Polski, która przyda Wam się przy niektórych zadaniach
  • Instrukcja udziału w Grze – wyjaśnia wykonanie poszczególnych zadań mapy. Jeśli będziecie mieli jakieś wątpliwości, jak przejść się ludzikiem po mapach google, czy jak wykonać jakieś zadanie, zajrzyjcie do Instrukcji!
  • Regulamin – zawierający informacje o organizacji i przebiegu gry.

Wypełnioną kartę pracy razem z załącznikami prześlij na
monika.sierpinska95@gmail.com

Termin przesyłania wypełnionych zgłoszeń mija
w piątek 22.05.2020!

Zapraszamy serdecznie do zabawy!